Selena Gomez & Demi Lovato eestikeelne foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Selena Gomez & Demi Lovato eestikeelne foorum

Selena Gomez & Demi Lovato eestikeelne foorum.
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Chat
Mis on sul copy/paste all? Emptyby marru123 Reede Aug 19 2011, 22:08

» Küsitlus
Mis on sul copy/paste all? Emptyby marru123 Laup Aug 06 2011, 00:50

» Hindame Avatare
Mis on sul copy/paste all? Emptyby marru123 Nelj Aug 04 2011, 20:53

» Iseloomutame eelmist kasutajat.
Mis on sul copy/paste all? Emptyby marru123 Nelj Aug 04 2011, 20:27

» Inglise keelne sõnamäng.
Mis on sul copy/paste all? Emptyby marru123 Nelj Aug 04 2011, 18:17

» Loendame numbreid
Mis on sul copy/paste all? Emptyby marru123 Nelj Aug 04 2011, 18:17

» HayAshDenLey :)
Mis on sul copy/paste all? Emptyby Ashley Teis Dets 07 2010, 01:08

» One-shoti võistlus
Mis on sul copy/paste all? Emptyby Monsa Teis Okt 19 2010, 00:01

» Hindame signatuure
Mis on sul copy/paste all? Emptyby Kissu Püh Okt 10 2010, 03:22

Poll
Kas sulle meeldib see foorum ja jätaksime selle alles
Jah,tahan et jäetaks alles.
Mis on sul copy/paste all? Vote_lcap43%Mis on sul copy/paste all? Vote_rcap
 43% [ 3 ]
Ei,siin on mõttetu ja igav keegi ei räägi.
Mis on sul copy/paste all? Vote_lcap57%Mis on sul copy/paste all? Vote_rcap
 57% [ 4 ]
Võibolla.
Mis on sul copy/paste all? Vote_lcap0%Mis on sul copy/paste all? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Kokku Hääli : 7
Top posters
Kissu
Mis on sul copy/paste all? Vote_lcapMis on sul copy/paste all? Voting_bar1Mis on sul copy/paste all? Vote_rcap 
Pirku
Mis on sul copy/paste all? Vote_lcapMis on sul copy/paste all? Voting_bar1Mis on sul copy/paste all? Vote_rcap 
Admin
Mis on sul copy/paste all? Vote_lcapMis on sul copy/paste all? Voting_bar1Mis on sul copy/paste all? Vote_rcap 
Monsa
Mis on sul copy/paste all? Vote_lcapMis on sul copy/paste all? Voting_bar1Mis on sul copy/paste all? Vote_rcap 
Allu !
Mis on sul copy/paste all? Vote_lcapMis on sul copy/paste all? Voting_bar1Mis on sul copy/paste all? Vote_rcap 
Ashley
Mis on sul copy/paste all? Vote_lcapMis on sul copy/paste all? Voting_bar1Mis on sul copy/paste all? Vote_rcap 
Riinp
Mis on sul copy/paste all? Vote_lcapMis on sul copy/paste all? Voting_bar1Mis on sul copy/paste all? Vote_rcap 
marru123
Mis on sul copy/paste all? Vote_lcapMis on sul copy/paste all? Voting_bar1Mis on sul copy/paste all? Vote_rcap 
kysmet
Mis on sul copy/paste all? Vote_lcapMis on sul copy/paste all? Voting_bar1Mis on sul copy/paste all? Vote_rcap 
kiizuhanna
Mis on sul copy/paste all? Vote_lcapMis on sul copy/paste all? Voting_bar1Mis on sul copy/paste all? Vote_rcap 
Navigation
 Portal
 Esileht
 Liikmete nimekiri
 Profiil
 KKK
 Otsi
Alafoorum
Affiliates
free forum


 

 Mis on sul copy/paste all?

Go down 
4 posters
AutorTeade
Admin
Admin
Admin


Postituste arv : 243
Join date : 25/08/2010
Asukoht : raikküla

Mis on sul copy/paste all? Empty
PostitaminePealkiri: Mis on sul copy/paste all?   Mis on sul copy/paste all? EmptyKolm Aug 25 2010, 06:00

Tagasi üles Go down
https://eestiselena.forum.co.ee
Allu !
Moderaator
Moderaator
Allu !


Postituste arv : 78
Join date : 26/08/2010
Age : 28
Asukoht : Igalpoolkussina ;P

Mis on sul copy/paste all? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis on sul copy/paste all?   Mis on sul copy/paste all? EmptyReede Aug 27 2010, 03:49

Maybach
Tagasi üles Go down
Kissu

Kissu


Postituste arv : 432
Join date : 01/09/2010
Age : 30
Asukoht : Tõrva

Mis on sul copy/paste all? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis on sul copy/paste all?   Mis on sul copy/paste all? EmptyKolm Sept 08 2010, 04:23

Tagasi üles Go down
http://seltayhilest.forumotion.com/
Pirku
Kirjanik
Kirjanik
Pirku


Postituste arv : 340
Join date : 05/09/2010
Age : 26

Mis on sul copy/paste all? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis on sul copy/paste all?   Mis on sul copy/paste all? EmptyKolm Sept 08 2010, 21:20

Emily Osment I Hate The Homecoming Queen
Tagasi üles Go down
Admin
Admin
Admin


Postituste arv : 243
Join date : 25/08/2010
Asukoht : raikküla

Mis on sul copy/paste all? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis on sul copy/paste all?   Mis on sul copy/paste all? EmptyKolm Sept 08 2010, 21:37

kellen lutz
Tagasi üles Go down
https://eestiselena.forum.co.ee
Kissu

Kissu


Postituste arv : 432
Join date : 01/09/2010
Age : 30
Asukoht : Tõrva

Mis on sul copy/paste all? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis on sul copy/paste all?   Mis on sul copy/paste all? EmptyKolm Sept 08 2010, 22:21

Victoria Justice ~ You're the Reason
Tagasi üles Go down
http://seltayhilest.forumotion.com/
Allu !
Moderaator
Moderaator
Allu !


Postituste arv : 78
Join date : 26/08/2010
Age : 28
Asukoht : Igalpoolkussina ;P

Mis on sul copy/paste all? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis on sul copy/paste all?   Mis on sul copy/paste all? EmptyPüh Sept 12 2010, 23:20

lollike Very Happy:D:D:D:D
Tagasi üles Go down
Admin
Admin
Admin


Postituste arv : 243
Join date : 25/08/2010
Asukoht : raikküla

Mis on sul copy/paste all? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis on sul copy/paste all?   Mis on sul copy/paste all? EmptyPüh Sept 12 2010, 23:33

ma pidin homseks võtma raamatu eks
aga ma ei käinud täna rampsis
Tagasi üles Go down
https://eestiselena.forum.co.ee
Allu !
Moderaator
Moderaator
Allu !


Postituste arv : 78
Join date : 26/08/2010
Age : 28
Asukoht : Igalpoolkussina ;P

Mis on sul copy/paste all? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis on sul copy/paste all?   Mis on sul copy/paste all? EmptyPüh Sept 12 2010, 23:33

U2 elevation
Tagasi üles Go down
Admin
Admin
Admin


Postituste arv : 243
Join date : 25/08/2010
Asukoht : raikküla

Mis on sul copy/paste all? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis on sul copy/paste all?   Mis on sul copy/paste all? EmptyPüh Sept 12 2010, 23:49

17 Loved Tracks | 5 Posts | 1 Playlist | 31 shouts
Tagasi üles Go down
https://eestiselena.forum.co.ee
Allu !
Moderaator
Moderaator
Allu !


Postituste arv : 78
Join date : 26/08/2010
Age : 28
Asukoht : Igalpoolkussina ;P

Mis on sul copy/paste all? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis on sul copy/paste all?   Mis on sul copy/paste all? EmptyEsm Sept 13 2010, 00:53

Tagasi üles Go down
Admin
Admin
Admin


Postituste arv : 243
Join date : 25/08/2010
Asukoht : raikküla

Mis on sul copy/paste all? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis on sul copy/paste all?   Mis on sul copy/paste all? EmptyEsm Sept 13 2010, 01:50

Tagasi üles Go down
https://eestiselena.forum.co.ee
Pirku
Kirjanik
Kirjanik
Pirku


Postituste arv : 340
Join date : 05/09/2010
Age : 26

Mis on sul copy/paste all? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis on sul copy/paste all?   Mis on sul copy/paste all? EmptyEsm Sept 13 2010, 01:52

Tagasi üles Go down
Kissu

Kissu


Postituste arv : 432
Join date : 01/09/2010
Age : 30
Asukoht : Tõrva

Mis on sul copy/paste all? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis on sul copy/paste all?   Mis on sul copy/paste all? EmptyEsm Sept 13 2010, 21:46

A Thousand Miles - Victoria Justice
Tagasi üles Go down
http://seltayhilest.forumotion.com/
Admin
Admin
Admin


Postituste arv : 243
Join date : 25/08/2010
Asukoht : raikküla

Mis on sul copy/paste all? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis on sul copy/paste all?   Mis on sul copy/paste all? EmptyEsm Sept 13 2010, 22:42

Minu tähtkuju on Lõvi.Lõvi juhtplaneet on Päike.Lõvi tuli kontrilli alt:kuna tegemist on püsiva märgiga,apõleb tuli ühtlase leegiga ning valgustab ja soojendab kõiki,kes tulevad lähemale.Lõvi sümboliseerib elu,jõudu,tarmukust,kuninglikkust,uhkust ja julgust.Lõvi on loomade kuningas,keda juhib võimsam planeet-Päike.Lõvi tähistab selgemat ja püsivamat võimu kui Jäär -Lõvi on kõikjalolev võimu,mehheslikkuse ja juhi sümbol.Lõvi kehastab suvekuumust ja vilja küpsemist lõikuseks
Tagasi üles Go down
https://eestiselena.forum.co.ee
Kissu

Kissu


Postituste arv : 432
Join date : 01/09/2010
Age : 30
Asukoht : Tõrva

Mis on sul copy/paste all? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis on sul copy/paste all?   Mis on sul copy/paste all? EmptyNelj Sept 16 2010, 04:36

[/color]
Tagasi üles Go down
http://seltayhilest.forumotion.com/
Admin
Admin
Admin


Postituste arv : 243
Join date : 25/08/2010
Asukoht : raikküla

Mis on sul copy/paste all? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis on sul copy/paste all?   Mis on sul copy/paste all? EmptyNelj Sept 16 2010, 22:54

please dodge my sent attacks
Ailar kirjutas:
Tagasi üles Go down
https://eestiselena.forum.co.ee
Kissu

Kissu


Postituste arv : 432
Join date : 01/09/2010
Age : 30
Asukoht : Tõrva

Mis on sul copy/paste all? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis on sul copy/paste all?   Mis on sul copy/paste all? EmptyNelj Sept 16 2010, 22:57

5. osa:



Üsna pea helises ka uksekell ja ma läksin avama. Seal olid Sannu ja Helen. "Hey, tulge edasi," ütlesin mina. "Hey, sullegi," ütlesid Sannu ja Helen koos ja astusid mu majja. "Noh, mis teete siis siin?" küsis Sannu. "No, me tulime just poest," ütles Selena sõna sekka. "Oh, lahe," ütles Helen. "Mis ostsite siis sealt?" küsis Sannu. "Peamislt süüa ja juua. Muid asju sa ka veidi ostetud," ütlesijn mina. "Oh, oota veel kedagi?" küsis Sandra siis kui uksekell helises veel kord. "Ahjaa, Demi tuleb ka," ütlesin mina. "Sa mõtled Demi Lovato?" küsis Helen. "Jah," ütlesin mina ja läksin avasin ukse. "Hey, tule edasi," ütledsin mina Demille siis. "Hey," ütles tema ja astus ka siis mu majja sisse.

"Mis teeme siis?" küsis Sannu. "Ei tea mina," vastasin mina. Aeg möödus kiiresti ja üsna pea me mängisime juba pudeli keerutamist. "See kelle peale jääb peab mmmmm...... ütlema ühe isiku nime kes tallle meeldib," ütles Sannu. Sandra lükkas siis pudeli keerlema ja see jäi Helena peale. "Um.. Sanna sa tead vastust," ütles Helen(Helena). "Mina tean aga teised ei," ütles Sannu. "Um. tema nimi on... Nick Jonas," ütles Helena välja. "No unistada võib," ütlesin mina vaikselt. Selena kuulis ja naeris selle üle. "Mis seal naljakat on?" küsis Helena Selenalt. "Ei midagi," ütles Selena kähku ja lõpetas naermise.

Me mängisime seda mitu tundi, peale seda vaatasime õudukat. Muud mul polnud kodus. Helena ja Sandra karjusid üsna palju. Ma olin seda juba mitu korda näinud, seega see ei tundnud eriti õudne.

Peale õudukat läksime me ära magama.
Järgmisel päeval ärkasin ma kellegi telefoni helina peale üles. Ma otsisin siis kust see helina hääl võiks tulla ja avastasin, et see oli Selena telefon. Mis oli all korrusel, ma olin seal juba oma otsimisega. Ma läksin enda tuppa tagasi. "Selena?" ütlesin ma Selenale. "Jah?" küsis tema uniselt püsti tõustes. "Su telefon heliseb," ütlesin mina haigutades. "Oh, kus see on?" küsis tema. "All," ütlesin mina ja läksin vannituppa.

Seal pesin hambad ja läksin siis oma tuppa oma kapi juurde. Sealt võtsin ühe seeliku, pluusi ja läksin vannituppa, et need selga panna. Peale riietamist läksin alla, Selena rääkis seal midagi telefonis.

"Mida?" karjus Selena järsku. "Okay, aga kuna?" küsis Selena. "Homme, miks?" küsis Selena. "Ahah, võin ka kaasa tulla?" küsis Selena uuesti. "Okay, sau siis," ütles Selena solvunult. "Mis viga, Sel?" küsisin ma Selenalt. "Ei midagi," ütles Selena kähku ja läks kööki. "Selena, palun ütle, ma saan aru, et midagi on sul viga," ütlesin mina. "Ma ei taha sellest rääkida," ütles Selena ja hakkas õuna sõõma. "Saan aru, kui ei taha rääkida," ütlesin mina ja uurisin külmkapi sisu. Ma võtsin seal vorsti ja muid võileiva tegemiseks vajalike asju. Ma siis tegin võileibu nii endale ja ka iga juhuks teistele. Üsna pea olid ka ülejäänud üleval. "Mis Selenale viga on?" küsis Demi. "Ma ei tea, see on mingit moodi seotud hommikuse telefoni kõnega," ütlesin mina ja samal hetkel helises Demi telefon. Demi vastas sellele ja läks meist eemale rääkima. Üsna pea tuli tagasi ja temagi oli üsna kurb. "Mis viga?" küsisin ma talt. "Ma ei tahaks sellest rääkida," ütles tema. "Mhm, saan aru," ütlesin mina. Demi sõi vaid ühe saia ja läks telekat vaatama. Selena istus juba seal. "Mis neil viga on?" küsis Sannu. "Ma ei tea," ütlesin mina.
______________________________________

Edasi uues osas. See on üsnagi igav. Smile
Komentaare??
Pealkirja??
Kriitikat??
Tagasi üles Go down
http://seltayhilest.forumotion.com/
Sponsored content





Mis on sul copy/paste all? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis on sul copy/paste all?   Mis on sul copy/paste all? Empty

Tagasi üles Go down
 
Mis on sul copy/paste all?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Selena Gomez & Demi Lovato eestikeelne foorum :: Ajaviide :: Mängud-
Hüppa: